OBCHŮDEK

Kupte si knížku křováckých legend

V této najdete čtyřicet čtyři jedinečných jihoafrických legend. Příběhy se jmény jako Ztracený vzkaz; Opice a housle; Podivné zvíře; Lev, Šakal a Člověk; Tink-Tinkje; Lvice a Pštros; Zrádný Krokodýl; Běloch a Had; Když Lev dovedl létat; Kde se vzala Smrt a mnoho dalších.

V dobách dávno před tím, než byly jazyky černé Afriky poprvé nahrány nebo zapsány, vyprávěly je domorodé šamanky, kterým se říkalo "Sangoma", a vypravěči "Umxoxi wendba", aby učili děti životu v divočině, jeho pravidlům a předávaly poselství dalším generacím.

Tak se sejděte kolem ohně a začtěte se do legend, jež mohou přinést radost a potěšení starým i mladým. A pak, když noc pokročí k ránu, z ohně přestanou vyletovat jiskry a víčka ztěžknou únavou, když stíny skomírajícího plamene zatančí šerem, zavřete knížku a slibte, že další příběh přečtete už zítra...

Indaba unozinti umlandi

Nebo si kupte fotku z Afriky

a pořiďte si kousek černého kontinentu


Fotografie jsou tištěné na matném grafickém papíře 230g. Díky tomu nemají vzhled klasické fotky, ale spíše grafické práce. Papír má výborné podání barev.

Dostupné rozměry: 20x30cm, 30x45cm, 50x70cm, jiné na objednávku (napište do poznámky)

Chcete-li více fotografií, objednejte je po jedné, budou zpracovány do jedné společné objednávky a zaslány najednou. Fotografie posíláme Českou poštou (130 Kč).

Zboží posíláme Českou poštou (130 Kč). Platba je možná dobírkou (plus dobírečné) a nebo převodem na účet. Číslo účtu a variabilní symbol pro platbu vám přijde e-mailem s potvrzením objednávky.